Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Save
cs: Uložit

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Save field settings
cs: Uložit nastavení pole

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Field types
cs: Typy polí
