Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Plain
et: Tavaline

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Period
et: Ajavahemik

en: Interval
et: Intervall

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: Raw value
et: Toorväärtus

en: Data
et: Andmed

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Field types
et: Väljade tüübid
