Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Date
eu: Data

en: Save
eu: Gorde

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Interval
eu: Bitartea

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Save field settings
eu: Gorde eremu ezarpenak

en: Data
eu: Datu

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Field types
eu: Eremu motak
