Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Save
he: שמירה

en: Plain
he: פשוט

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Interval
he: מרווח

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Save field settings
he: שמירת הגדרות שדה

en: Data
he: נתונים

en: Save and continue
he: שמירה והמשך
