Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Plain
hi: सादा

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: Save and continue
hi: संचित करके आगे बढिए
