Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Save
hr: Spremi

en: Plain
hr: Obični

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Period
hr: Točka

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Save field settings
hr: Spremi postavke polja

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi
