Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Save field settings
hy: Պահպանել դաշտի  կարգավորումները

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
