Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Save
jv: Simpen

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Period
jv: Periode

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Save field settings
jv: Simpen setingan field

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké
