Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Save field settings
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیکخستنی خانەکان

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە
