Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Date
lt: Data

en: Save
lt: Saugoti

en: Plain
lt: Paprastas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Interval
lt: Intervalas

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: Data
lt: Duomenys

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti
