Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Period
lv: Periods

en: Interval
lv: Intervāls

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: Data
lv: Dati

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt
