Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
