Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Save
nl: Opslaan

en: Plain
nl: Plat

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Period
nl: Punt

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: Raw value
nl: Onbewerkte waarde

en: Data
nl: Gegevens

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Field types
nl: Veldtypes

en: New date
nl: Nieuwe datum

en: Saved %name configuration
nl: %name-instellingen opgeslagen
