Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Save
nn: Lagre

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
