Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Date
oc: Data

en: Save
oc: Enregistrar

en: Plain
oc: Brut

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Period
oc: Periòde

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Save field settings
oc: Enregistrar los paramètres del camp

en: Data
oc: Donadas

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar
