Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Save
fa: ذخیره

en: Plain
fa: ساده

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Period
fa: دوره

en: Add another item
fa: افزودن عنصر دیگر

en: Save field settings
fa: ذخیره تنظیمات میدان

en: Data
fa: داده

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه
