Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Save
ru: Сохранить

en: Plain
ru: Простой

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Period
ru: Период

en: Interval
ru: Интервал

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: Save field settings
ru: Сохранить настройки поля

en: Raw value
ru: Сырое значение

en: Data
ru: Данные

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: Field types
ru: Типы полей
