Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Save
sv: Spara

en: Plain
sv: Enkel

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Interval
sv: Intervall

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Save field settings
sv: Spara fältinställningar

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Saved %name configuration
sv: Sparade konfiguration för %name
