Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Save
tr: Kaydet

en: Plain
tr: Sade

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Period
tr: Nokta

en: Interval
tr: Aralık

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: Save field settings
tr: Alan ayarlarını kaydet

en: Data
tr: Veri

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Field types
tr: Alan tipleri
