Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Save
uk: Зберегти

en: Plain
uk: Простий

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Period
uk: Крапка

en: Interval
uk: Проміжок

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Save field settings
uk: Зберегти налаштування поля

en: Raw value
uk: Необроблене значення

en: Data
uk: Дані

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Field types
uk: Типи полів

en: New date
uk: Нова дата

en: Interval number
uk: Кількість інтервалів

en: Saved %name configuration
uk: Конфігурацію %name збережено
