Interval Field (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Plain
el: Απλό

en: Period
el: Περίοδος

en: Interval
el: Περίοδος

en: Data
el: Δεδομένα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
