IntlDate (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Add format
ka: ფორმატის დამატება
