IntlDate (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र
