Invite (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Role
ar: الدور

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Data
ar: المعطيات

en: UUID
ar: المعرف UUID
