Invite (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Role
ast: Rol
