Invite (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Joined
cs: Připojen

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
