Invite (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
