Invite (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: None
es: Ninguno

en: Test
es: Prueba

en: Settings
es: Configuración

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Role
es: Rol

en: Email subject
es: Asunto del correo electrónico

en: Expiration
es: Fecha de vencimiento

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Editable subject
es: Asunto editable

en: Invite
es: Invitar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Joined
es: se unió

en: Data
es: Datos

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
