Invite (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ
