Invite (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Role
ps: ونډه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
