Invite (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Role
vi: Vai trò

en: Invite
vi: Mời

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Data
vi: Dữ liệu
