Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm
