Invite (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Role
gu: હોદો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Joined
gu: જોડાયા

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે
