Invite (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Sender
is: Sendandi

en: Authored by
is: Höfundur

en: Role
is: Hlutverk

en: About
is: Um
