Invite (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Editable subject
lt: Redaguojama tema

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
lt: Pasirinkite ar narys galės keisti temą.

en: Withdraw
lt: Ištrauka

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie
