Invite (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Authored by
lv: Autors

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par
