Invite (8.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana
