Invite (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Sender
pl: Nadawca

en: Authored by
pl: Autor

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Role
pl: Rola

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Editable subject
pl: Możliwość zmiany tematu

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
pl: Zadecyduj czy użytkownicy powinni mieć możliwość tworzenia własnych tematów.

en: Withdraw
pl: Wycofaj

en: Invite
pl: Zaproś

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Usage
pl: Użycie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Joined
pl: Dołączył

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: About
pl: O stronie

en: Withdrawn
pl: Wycofano

en: Use default settings
pl: Użyj ustawień domyślnych

en: Send Invitation
pl: Wyślij zaproszenie
