Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Registration Code
ru: Код для регистрации

en: Sender
ru: Отправитель

en: Authored by
ru: Автор

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Role
ru: Роль

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Expired
ru: Истекшие

en: Editable subject
ru: Редактируемая тема

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
ru: Выберите, если пользователи должны иметь возможность изменять тему.

en: Withdraw
ru: Отозвать

en: Invite
ru: Пригласить

en: Changed
ru: Изменение

en: Used
ru: Использовано

en: Usage
ru: Использование

en: Accept link
ru: Ссылка принятия

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Joined
ru: Регистрация

en: Resend
ru: Отправить повторно

en: Data
ru: Данные

en: About
ru: Информация

en: Withdrawn
ru: Отозвано

en: Will be filled with the time the invite was accepted upon registration.
ru: Будет заполнено временем, когда приглашение было принято при регистрации.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
