Invite (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
