Invite (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Role
sr: Улога

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
