Invite (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి
