Invite (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol
