Invite (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
