Invite (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Sender
et: Saatja

en: Authored by
et: Autor

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Expiration
et: Aegumine

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Joined
et: Liitus

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist
