Invite (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: None
fa: هیچ

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Sender
fa: فرستنده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Role
fa: نقش

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Expiration
fa: انقضا

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Usage
fa: کاربرد

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Joined
fa: عضو شده

en: Data
fa: داده

en: About
fa: درباره
