Invite (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Sender
he: שולח

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Withdraw
he: משיכה

en: Changed
he: השתנה

en: Used
he: בשימוש

en: Usage
he: שימוש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Joined
he: הצטרף

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות
