Invite (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
