Invite (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Used
kn: ಬಳಕೆಯಾದ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು
