Invite (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Authored by
mr: लेखक

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)
